Het voormalige charmante “Parkhotel” werd met respect voor de authentieke elementen omgevormd tot een exclusieve woonresidentie waar karakter en hedendaags comfort perfect samenkomen. Dit stijlvol vernieuwde gelijkvloersappartement vormt een uniek woonopportuniteit.
Bij het betreden van het gebouw wordt u meteen gecharmeerd door de hoge plafonds, de authentieke uitstraling en de kwalitatieve afwerking die doorheen het volledige project werd doorgetrokken.
Het appartement beschikt over een lichtrijke leefruimte met stijlvolle parkettegels en een volledig geïnstalleerde open keuken, uitgerust met een composiet werkblad, inductiekookplaat, dampkap, vaatwasmachine, koelkast en combi-oven. Dankzij de videofoon en digitale thermostaat, die eenvoudig via de gsm kunnen bediend worden, geniet u van extra comfort en gebruiksgemak.
Verder omvat het appartement een volwaardige slaapkamer met directe toegang tot het zonnige, zuidwestgerichte terras. De badkamer is volledig betegeld tot aan het plafond en uitgerust met een moderne inloopdouche, een lavabomeubel met spiegel en onderkast. Daarnaast is er een afzonderlijk gastentoilet, eveneens volledig afgewerkt en ingericht.
Tot slot beschikt het appartement over een praktische berging met aansluiting voor de wasmachine.
Dankzij de hoogwaardige afwerking, de gunstige ligging en het luxueuze karakter is dit appartement ideaal als tweede verblijf, investering voor vakantieverhuur of verhuur op jaarbasis.
Interesse? Contacteer ons via de website of via steven@actavastgoed.be om uw bezoekmoment vast te leggen.