Gouwelozestraat 72 03.01

8400 Oostende

Ontdek Residentie King Charles, een stijlvolle en statige nieuwbouwresidentie gelegen in de Gouwelozestraat in Oostende. Binnen dit kleinschalige project zijn nog slechts twee appartementen beschikbaar, met de mogelijkheid om een parkeerplaats bij aan te kopen.

Dit prachtige doorkijkappartement op de derde verdieping biedt maar liefst 121,12 m² bewoonbare oppervlakte en beschikt over een ruim terras van 22,66 m². Dankzij de grote raampartijen geniet het appartement van een uitstekende lichtinval en een aangenaam gevoel van ruimte en openheid.

De royale leefruimte met open keuken vormt het hart van het appartement en biedt rechtstreeks toegang tot het terras. De keuken kan nog volledig naar eigen smaak en wensen worden ingericht, zodat u uw persoonlijke woonstijl optimaal kunt realiseren.

Verder beschikt het appartement over drie volwaardige slaapkamers, een badkamer, een afzonderlijk gastentoilet en een praktische berging. Het ruime zonneterras vormt een heerlijke plek om in alle rust van het buitenleven te genieten.

Een unieke kans voor wie op zoek is naar een ruim, lichtrijk en stijlvol nieuwbouwappartement in Oostende.

Daarnaast zijn er binnen Residentie King Charles nog autostandplaatsen te koop, die afzonderlijk kunnen worden aangekocht. Zo geniet u van extra comfort en parkeergemak bij uw nieuwe appartement.

Vraagprijs: € 399.000 excl. aankoopkosten.
Mogelijkheid tot aankoop onder het verlaagde btw-tarief van 6%, mits voldaan wordt aan de wettelijke voorwaarden.

Vraagprijs | € 399 000

Algemeen

Adres:Gouwelozestraat 72/03.01
Oostende
Referentie:Residentie King Charles
Vraagprijs:€ 399.000
Type:Appartement
Beschikbaar vanaf:Bij oplevering
Ligging:Vrij uitzicht, In woonwijk, Aan bosrand, Aan rustige weg, Open ligging, Bosrijke omgeving
Bewoonbare opp.:121 m²
Type constructie:Traditioneel
Bouwjaar:2025
Op verdieping:3
Algemene staat:Luxe-afwerking

Indeling

Slaapkamers:3 (10 m², 12 m², 12 m²)
Badkamers:1
WC:1
Woonkamer:45 m², Doorzonkamer
Keuken:Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen
Berging:Ja
Terras:23 m²

Goed om te weten

Treinstation:Ja - op 500 m tot 1000 m
Bushalte:Ja - op minder dan 500 m
Winkel:Ja - op minder dan 500 m
School:Ja - op minder dan 500 m
Ontspanning:Ja - op minder dan 500 m
Restaurant:Ja - op minder dan 500 m
Raamwerk:Draai-/kiepramen, PVC
Beglazing:Dubbel, Superisolerend
Elektriciteit:Conform het AREI
Verwarming:CV-ketel, Aardgas
Isolatie:Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Volledig geïsoleerd

Wettelijke informatie

EnergyClass:A
Renovatieplicht:Neen
EPC E-peil:35,00
Overstromingsgevoelig:Niet meegedeeld
Overstromingsgebied:Niet meegedeeld
Erfgoed:Niet meegedeeld
Oostende
Gouwelozestraat 72 03.01

Vraagprijs | € 399 000


U moet akkoord gaan met het privacybeleid van deze website
* Verplicht in te vullen
Oostende
Gouwelozestraat 72 03.01

Vraagprijs | € 399 000